Close

438 Days

· Updated On · Posted On
438 Days
6.5/21 votat

438 Days me Titra Shqip

Dy gazetarë suedez shkuan në Etiopi për të kërkuar mbi disa investime të dyshimta të kompanisë së naftës Lundin, por gjatë udhëtimit ata përfunduan të akuzuar për terrorizëm dhe situata e tyre u kthye e rrezikshme.

Gallery 438 Days

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published.