A Princess for Christmas

· Updated On · Posted On
A Princess for Christmas
7.1/322 votat

A Princess for Christmas me Titra Shqip

Me ftesë të një të afërmi të larguar, një grua e re udhëton me mbesën dhe nipin e saj në një kështjellë në Evropë për Krishtlindje, ku ajo padashur bie në dashuri me një princ të pashëm.

Gallery A Princess for Christmas

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *