Close

Accident Man

· Updated On · Posted On
Accident Man
6/281 votat

Accident Man me Titra Shqip

Majk Fallon, Njeriu i Aksidentit, është një vrasës gjakftohtë, metodat e të cilit ndjellin policinë dhe kënaqin klientët e tij. Ai është më i miri në atë që bën. Por kur një person i dashur futet në botën e krimit të Londrës dhe vritet nga skuadra e tij, Falloni detyrohet të marrë hak për vdekjen e të vetmit person që kishte vlerë për të.

Gallery Accident Man

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published.