Close

Against the Sun

· Updated On · Posted On
Against the Sun
6.8/142 votat

Against the Sun me Titra Shqip

Gjatë Luftës së Dytë Botërore, tre aviatorë të Marinës Amerikane përplasin bombarduesin e tyre në Paqësorin Jugor dhe përpiqen të mbijetojnë në një gomone të vogël.

Gallery Against the Sun

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published.