All the Old Knives

· Updated On · Posted On
All the Old Knives
6.2/62 votat

All the Old Knives me Titra Shqip

Kur CIA zbulon një nga agjentët e saj të rrjedhur informacione që i kushtoi jetën më shumë se 100 njerëzve, operativi veteran Henry Pelham caktohet të çrrënjos nishanin me ish-dashnoren dhe kolegen e tij Celia Harrison.

Gallery All the Old Knives

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *