Close

Aloha

· Updated On · Posted On
Aloha
5.5/1662 votat

Aloha me Titra Shqip

Një kontraktues ushtarak i rikthehet karrierës së tij ku dhe takohet me ish të dashurën e tij. Por në fakt, papritur bie në dashuri me truprojën e Forcave Ajrore të tij.

Gallery Aloha

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published.