American Psycho

· Updated On · Posted On
American Psycho
7.3/6729 votat

American Psycho me Titra Shqip

Një shef ekzekutiv pasanik i investimeve bankare të Nju Jorkut, Patrik Beitmen, e fsheh egon e tij psikopatike nga kolegët dhe miqtë ndërkohë që zhytet akoma më shumë në fantazitë e dhunshme dhe hedoniste.

Gallery American Psycho

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *