Close

Annapolis

· Updated On · Posted On
Annapolis
6.3/309 votat

Annapolis me Titra Shqip

Xheik Hauard, nga një familje ndërtuesish anijesh, i premtoi nënës në prag të vdekjes se do të hynte në Akademinë Navale Anapolis. Falë këmbënguljes së tij ai ia del të hyjë, por sfidat do ta çojnë në limite, derisa do ta bëjnë të jetë gati për t’u larguar. Por falë ndihmës së shokëve dhe talentit të tij ai shkëlqen në turneun e boksit…

Gallery Annapolis

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published.