Close

Antboy

· Updated On · Posted On
Antboy
5.5/106 votat

Antboy me Titra Shqip

12-vjeçari Pelle aksidentalisht kafshohet nga një milingonë dhe merr fuqi të paimagjinueshme. Me ndihmën e mikut të tij, Vilhelm, Pelle krijon një identitet të fshehtë si superheroi, Djali Milingonë. Më pas në qytetin e tyre shfaqet një personazh i frikshëm dhe i çmendur, Pleshti, të cilin Djali Milingonë duhet ta mundë.

Gallery Antboy

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published.