Close

Badla

· Updated On · Posted On
Badla
7.5/73 votat

Badla me Titra Shqip

Një sipërmarrëse e re dhe e zonja e gjen veten të mbyllur në një dhomë hoteli me kufomën e të dashurit të saj brenda. Punëson një avokat të famshëm për ta mbrojtur dhe punojnë bashkë për të zbuluar se ç’ka ndodhur vërtet.

Gallery Badla

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published.