Close

Banana Joe

· Updated On · Posted On
Banana Joe
6.7/342 votat

Banana Joe me Titra Shqip

Një kultivues bananesh jeton i lumtur me familjen e tij në një fshat të vogël, por detyrohet të shkojë në qytet për herë të parë për të kërkuar ndihmë kur një mafioz lokal përpiqet të vendoset në pronën e tij dhe të marrë fermën e tij të bananeve.

Gallery Banana Joe

,

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published.