Close

Batman v Superman: Dawn of Justice

· Updated On · Posted On
Batman v Superman: Dawn of Justice
5.9/14958 votat

Batman v Superman: Dawn of Justice me Titra Shqip

Kanë kaluar pothuajse dy vite që kur Supermeni u ndesh me Zodin në një betejë kolosale që shkatërroi qytetin e Metropolisit. Humbja e jetëve dhe dëmet materiale bënë që të ketë shumë të pakënaqur dhe të inatosur, duke përfshirë edhe luftuesin e krimeve milioner, Brus Uejn…

Gallery Batman v Superman: Dawn of Justice

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published.