Close

Battleship

· Updated On · Posted On
Battleship
5.8/4363 votat

Battleship me Titra Shqip

Bazuar në lojën mjaft popullore të betejave në det. Një flotë ndërkombëtare në mision trajnimi, zbulon disa qënie jashtëtokësore që kanë si qëllim shfarrosjen e jetës mbi Tokë. Lufta përhapet kudo, në oqean, ajër dhe tokë, por shpresa e vetme e njerëzimit mund të jenë disa anije luftarake të bllokuara pas një mburoje të ngritur nga jashtëtokësorët…

Gallery Battleship

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published.