Close

Becoming

· Updated On · Posted On
Becoming
7.5/123 votat

Becoming me Titra Shqip

Ish-zonja e parë Mishel Obama në një dokumentar intim për jetën e saj, shpresat dhe lidhjen me të tjerët gjatë turneut të saj të librit në 2019 për ‘Becoming’.

Gallery Becoming

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published.