Belfast

· Modifikuar · Postuar
Belfast
6.9/14 votat

Belfast me Titra Shqip

Budi është një djalë i ri në prag të adoleshencës, jeta e të cilit është e mbushur me dashuri familjare, rrëqethje fëmijërie dhe një romancë të lulëzuar. Megjithatë, me qytetin e tij të dashur të përfshirë në trazira në rritje, familja e tij përballet me një zgjedhje të rëndësishme: të shpresojë se konflikti do të kalojë ose të lërë gjithçka që dinë pas për një jetë të re.

Gallery Belfast

Koment

 1. movieman says:

  Si mund ta shikoj ne TV kete film sepse nuk hapet linku? Filmat e tjere kane shume links dhe mundem ti shoh por kete spo mundem.

  1. admin says:

   provo serverin 2

   1. movieman says:

    Tani hapet nga vidmoly ne Tv. shum faleminderit

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *