Close

Belly

· Updated On · Posted On
Belly
6.1/97 votat

Belly me Titra Shqip

Tomi Braun dhe shoku i tij, Sinsir, janë gangsterë që sigurojnë jetesën duke trafikuar drogë dhe duke organizuar grabitje të armatosura. Por, me kalimin e kohës zbulojnë se përparësitë e tyre ndryshojnë dhe secili duhet të vazhdojë rrugën e vet.

Gallery Belly

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published.