Close

Bill & Ted Face the Music

· Updated On · Posted On
Bill & Ted Face the Music
6.2/448 votat

Bill & Ted Face the Music me Titra Shqip

Një vizitore nga e ardhmja u thotë miqve të mirë, Billit dhe Tedit, se vetëm një nga këngët e tyre mund të shpëtojë realitetin dhe të sjellë harmoninë në univers. Kjo, i bën dy shokët, bashkë me familjet e tyre, të nisin kërkimin për ta zbuluar këtë mister.

Gallery Bill & Ted Face the Music

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published.