Close

Breaking Surface

· Updated On · Posted On
Breaking Surface
6.8/244 votat

Breaking Surface me Titra Shqip

Gjatë një zhytjeje dimërore në bregdetin e largët të Norvegjisë veriore, jeta e dy motrave vihet në rrezik. Një shkëmb i rrëzuar bllokon njërën prej tyre në dyshemenë e oqeanit dhe ky çast, nis një betejë kundër kohës, që shumë shpejt mund të shënojë vdekjen.

Gallery Breaking Surface

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published.