Carlos Pjesa 2

· Modifikuar · Postuar
Carlos Pjesa 2
6.9/130 votat

Carlos Pjesa 2 me Titra Shqip

Kreu i Organizatës, Uadi Hadad, nis një operacion me në krye Karlos, duke marrë peng pjesëmarrësit në konferencën e OPEK. Karlos detyrohet të pranojë ofertën monetare kundrejt lirimit të pengjeve. Uadi e heq nga organizata dhe ai krijon grupin e tij.

Gallery Carlos Pjesa 2

Koment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *