Close

Christmas Jars

· Updated On · Posted On
Christmas Jars
6.4/7 votat

Christmas Jars me Titra Shqip

Tregohet historia e gazetares Hope Jensen, e cila zbulon sekretin pas ‘Kavanozave të Krishtlindjes’ të cilët mbushen me para dhe dhurohen në mënyrë anonime për bamirësi. Ky fenomen ka ndryshuar jetët e shumë njerëzve. Një rrëfim human në një atmosferë të ngrohtë Krishtlindjesh.

Gallery Christmas Jars

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published.