Close

Coming 2 America

· Updated On · Posted On
Coming 2 America
6.7/1550 votat

Coming 2 America me Titra Shqip

I vendosur në vendin mbretëror të Zamundas, Mbreti Akim (Eddie Murphy) i sapo kurorëzuar dhe i besuari i tij Semi (Arsenio Hall) fillojnë një aventurë krejt të re që i bën ata të përshkojnë globin nga kombi i tyre i madh afrikan në rrethinat e Queens, New York – aty ku filloi gjithçka.

Gallery Coming 2 America

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published.