Close

Curse of Chucky

· Updated On · Posted On
Curse of Chucky
5.8/1085 votat

Curse of Chucky me Titra Shqip

Rikthehet kukulla terrorizuese Çaki, që pushtuar nga shpirti i një vrasësi famëkeq serial! Kur një pako misterioze mbërrin në shtëpinë e Nikës, ajo nuk e vret shumë mendjen. Megjithatë, pas vdekjes misterioze të mamasë së saj, Nika fillon të dyshojë se kukulla kokëkuqe që flet me të cilën ka luajtur mbesa e saj mund të jetë fajtore për gjakderdhjen dhe kaosin. Kthimi i lodrës së preferuar të Amerikës, përsëri me zërin e Brad Dourif, është plot me emocione dhe drithërima të përgjakura.

Gallery Curse of Chucky

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published.