Close

Dead Reckoning

· Updated On · Posted On
Dead Reckoning
6.3/25 votat

Dead Reckoning me Titra Shqip

Gjatë një vere piktoreske në bregdetin e Nantucketit, Niko dhe Tili po jetojnë ëndrrën e një romance verore. Por, kur vëllai terrorist i Nikos vjen në Shtetet e Bashkuara, Niko duhet të dalë kundër familjes së tij në mënyrë që të mbrojë vajzën që do dhe mijëra njerëz të pafajshëm.

Gallery Dead Reckoning

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published.