Detective Chinatown

· Updated On · Posted On
Detective Chinatown
6.7/51 votat

Detective Chinatown me Titra Shqip

Pasi dështon të bëhet polic, një entuziast misterioz shkon të vizitojë kushëririn e tij të pafat në Tajlandë. Njëri është mendjehollë dhe tjetri një dështak, por së bashku ata do të zgjidhin një vrasje.

Gallery Detective Chinatown

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *