Close

Divorce Club

· Updated On · Posted On
Divorce Club
5.9/154 votat

Divorce Club me Titra Shqip

Pas 5 vitesh martesë, Beni vazhdon të jetë i dashuruar marrëzisht me gruan e tij, deri ditën kur ai poshtërohet dhe zbulon në publik se ajo po e tradhton. Kështu ai bashkohet me shokët e tij që kanë probleme martesore dhe formojnë klubin e të divorcuarve.

Gallery Divorce Club

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published.