Doctor Strange in the Multiverse of Madness

· Updated On · Posted On
Doctor Strange in the Multiverse of Madness
7.5/2608 votat

Doctor Strange in the Multiverse of Madness me Titra Shqip

Doctor Strange, me ndihmën e aleatëve mistikë, të vjetër dhe të rinj, përshkon realitetet alternative të turbullta dhe të rrezikshme të Multiversit për t’u përballur me një kundërshtar të ri misterioz.

Gallery Doctor Strange in the Multiverse of Madness

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *