Close

Double Team

· Updated On · Posted On
Double Team
5.1/539 votat

Double Team me Titra Shqip

Jack Quinn humbet objektivin e tij, Stavrosin, në prag të misionit të tij të fundit. Nga atje, ai dërgohet në koloni; një rilindje për vrasësit e supozuar të vdekur. Ai arratiset nga atje dhe kërkon ndihmën e Yazit, një tregtar armësh, për betejën e tij të fundit me Stavrosin.

Gallery Double Team

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published.