Close

Dreamland

· Updated On · Posted On
Dreamland
6.4/107 votat

Dreamland me Titra Shqip

Eugen Evansi ëndërron të shpëtojë nga qyteti i tij i vogël në Teksas, kur ndesh në hajduten e ëmbël në arrati, pas plaçkitjes së një banke. I dyzuar mes shpërblimit prej 10 mijë dollarësh të vënë për kapjen e saj dhe ndjenjave që fillojnë të lindin për të, atij i duhet të marrë një vendim, i cili do të ndikojë përgjithmonë në jetën e njerëzve që ka dashur ndonjëherë.

Gallery Dreamland

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published.