Close

Edge of the World

· Updated On · Posted On
Edge of the World
5.7/7 votat

Edge of the World me Titra Shqip

Aventurat e Zotit Xheims Bruk, i cili sfidoi Perandorinë Angleze për të sunduar një mbretëri xhungle në Borneo të viteve 1840, nisi një kryqëzatë gjatë gjithë jetës për t’i dhënë fund piraterisë, skllavërisë dhe gjuetisë së kokës dhe frymëzoi Lordin Xhim dhe njeriun që do bëhej mbret.

Gallery Edge of the World

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published.