Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

· Updated On · Posted On
Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore
6.7/1232 votat

Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore me Titra Shqip

Profesor Albus Dumbledore e di se magjistari i fuqishëm dhe i errët Gellert Grindelwald po lëviz për të marrë kontrollin e botës së magjistarëve. Në pamundësi për ta ndaluar atë vetëm, ai i beson magjizoologut Njut Skamander për të udhëhequr një ekip të guximshëm magjistarësh dhe shtrigash. Ata së shpejti ndeshen me një sërë bishash të vjetra dhe të reja ndërsa përplasen me legjionin në rritje të ndjekësve të Grindelwald.

Gallery Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *