Close

Ferry

· Updated On · Posted On
Ferry
6.8/126 votat

Ferry me Titra Shqip

Shefi, e dërgon Ferrin, një mafioz të pamëshirshëm në rajonin e tij të lindjes, për të marrë hak ndaj atyre që sulmuan bandën e tyre. Kur takon Danielën bukuroshe dhe rishfaqen grindjet e vjetra të familjes, Ferri nis të ndiejë se jeta e tij po ndryshon…

Gallery Ferry

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published.