Close

Final Girl

· Updated On · Posted On
Final Girl
5.2/532 votat

Final Girl me Titra Shqip

Një burrë mëson një vajzë se si ajo të kthehet në një armë vdekjeprurëse. Kur ajo mbush 18 vjeç, pikas një grup adoleshentësh që vrasin femra dhe këtu nis sezoni i gjuetisë.

Gallery Final Girl

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published.