Close

Friends: The Reunion

· Updated On · Posted On
Friends: The Reunion
8.3/645 votat

Friends: The Reunion me Titra Shqip

Gjashtë personazhët kryesorë të “Friends” ribashkohen pas 17 vjetësh dhe vizitojnë vendet ku kanë xhiruar serialin si, apartamentet e tyre, kafenenë “Central Perk” dhe shatërvanin e famshëm. Gjatë kësaj mbrëmjeje ata takojnë miq të tjerë që kanë qenë pjesë e serialit, rilexojnë pjesë nga skenaret dhe ndajnë pamje nga prapaskenat.

Gallery Friends: The Reunion

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published.