Close

Fukushima 50

· Updated On · Posted On
Fukushima 50
6.6/81 votat

Fukushima 50 me Titra Shqip

Punëtorët në centralin Fukushima Daiichi në Japoni rrezikojnë jetën e tyre dhe qëndrojnë në termocentralin bërthamor për të parandaluar shkatërrimin total pasi rajoni është shkatërruar nga një tërmet dhe një cunami në 2011.

Gallery Fukushima 50

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published.