Gatham

· Updated On · Posted On
Gatham
6.8/3 votat

Gatham me Titra Shqip

ATHARashi dhe e dashura e tij Hadithi nisen në udhëtim për tek babai i Rashit, por rrugës i prishet makina. Një i huaj rastësor i fton të qëndrojnë në shtëpinë e tij. Këtu nis një ngjarje e ndërlikuar me plot mister përsa i përket lidhjes së Rashit me të panjohurin dhe mënyrën si zgjidhet situata.

Gallery Gatham

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *