Ghost Rider

· Updated On · Posted On
Ghost Rider
5.5/4458 votat

Ghost Rider me Titra Shqip

Kur një pilot motoçikletash, Xhoni Blaze, shet shpirtin e tij tek djalli për të shpetuar jetën e të atit, ai transformohet në Pilotin Fantazmë, gjahtari i djallit, dhe dërgohet të kapë gjithë mëkatarët.

Gallery Ghost Rider

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *