Close

Ginny Weds Sunny

· Updated On · Posted On
Ginny Weds Sunny
6.4/18 votat

Ginny Weds Sunny me Titra Shqip

Vajza nga Delhi, Xhini, jeton me mamanë e saj që merret me mblesëri-ra. Kjo e fundit mblesëron vajzën e saj me Sanin, i cili ka hequr dorë nga dashuria. Ai thjesht do që të martohet dhe të rehatohet. Por lidhja nuk është aq e lehtë. Ndërsa Xhini takohet me Sanin, dalin në pah shumë gjëra të pa imagjinueshme, në këtë përrallë dashurie, jete, dasmash dhe muzike.

Gallery Ginny Weds Sunny

,

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published.