Great White

· Modifikuar · Postuar
Great White
5.8/153 votat

Great White me Titra Shqip

Një fluturim argëtues në një vend të largët kthehet në një makth për pesë pasagjerë kur aeroplani i tyre shkatërrohet në një aksident dhe ata janë bllokuar në një gomone, 100 milje nga bregu me peshkaqenë që hanë njerëz që fshihen nën sipërfaqe.

Gallery Great White

Koment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *