Halloween Ends

· Updated On · Posted On
Halloween Ends
7.101/154 votat

Halloween Ends me Titra Shqip

Katër vjet pas ngjarjeve të Halloween në 2018, Laurie ka vendosur të çlirohet nga frika dhe tërbimi dhe të përqafojë jetën. Por kur një i ri akuzohet për vrasjen e një djali që po kujdesej për fëmijën, ndez një kaskadë dhune dhe terrori që do ta detyrojë Laurie të përballet më në fund me të keqen që nuk mund ta kontrollojë, një herë e përgjithmonë.

Gallery Halloween Ends

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *