Close

Halloween Kills (2021)

· Updated On · Posted On
Halloween Kills (2021)
8.1/16 votat

Halloween Kills me Titra Shqip

Disa minuta pasi Laurie Strode, vajza e saj Karen dhe mbesa Allyson lanë përbindëshin e maskuar Michael Myers të mbyllur në kafaz dhe duke u djegur në bodrumin e Laurie, Laurie dërgohet me urgjencë në spital me dëmtime kërcënuese për jetën, duke besuar se ajo më në fund vrau torturuesen e saj gjatë gjithë jetës. Por kur Michael arrin të çlirohet nga kurthi i Laurie, gjakderdhja e tij rituale e gjakut rifillon. Ndërsa Laurie lufton dhimbjen e saj dhe përgatitet të mbrohet kundër tij, ajo frymëzon të gjithë Haddonfield të ngrihen kundër përbindëshit të tyre të pandalshëm. Gratë Strode bashkohen me një grup të mbijetuarish të tjerë të tërbimit të parë të Michael, të cilët vendosin t’i marrin gjërat në duart e tyre, duke formuar një turmë vigjilente që niset për të gjuajtur Michael, një herë e përgjithmonë.

Gallery Halloween Kills (2021)

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published.