Close

Herself

· Updated On · Posted On
Herself
7.3/34 votat

Herself me Titra Shqip

Historia e një mamaje që përjeton divorcin bashkëshortor pas një dhune të vazhdueshme dhe lufton të ndërtojë një jetë të re e vetme për t’i siguruar një të ardhme dy vajzave të saj.

Gallery Herself

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published.