Home Team

· Updated On · Posted On
Home Team
7.4/14 votat

Home Team me Titra Shqip

Dy vjet pas një fitoreje në Super Bowl, kur trajneri kryesor i NFL, Sean Payton, pezullohet, ai kthehet në vendlindjen e tij dhe e gjen veten duke u rilidhur me djalin e tij 12-vjeçar duke drejtuar ekipin e tij të futbollit Pop Warner.

Gallery Home Team

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *