Close

Jungle Cruise

· Updated On · Posted On
Jungle Cruise
7.9/2540 votat

Jungle Cruise me Titra Shqip

Bazuar në udhëtimin e parkut të Disneyland, ku një varkë e vogël lumi kalon një grup udhëtarësh nëpër një xhungël të mbushur me kafshë dhe zvarranikë të rrezikshëm, por me një element të mbinatyrshëm.

Gallery Jungle Cruise

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published.