Close

Kick-Ass 2

· Updated On · Posted On
Kick-Ass 2
6.4/4891 votat

Kick-Ass 2 me Titra Shqip

Heroi i veshur me kostum Kick-Ass bashkohet me një grup qytetarësh të thjeshtë të frymëzuar për të luftuar krimin. Ndërsa Red Mist ka një plan për t’u hakmarrë ndaj Kick-Ass dhe këdo që ai njeh.

Gallery Kick-Ass 2

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *