Close

Kill the Messenger

· Updated On · Posted On
Kill the Messenger
6.6/670 votat

Kill the Messenger me Titra Shqip

Një reporter bëhet shënjestra e një fushate shpifjeje vicioze që e çon deri në vetëvrasje pasi ekspozon rolin e CIA-s në armatimin e rebelëve Kundra në Nikaragua dhe në importimin e kokainës në Kaliforni. Bazuar në historinë e vërtetë të gazetarit Geri Ueb.

Gallery Kill the Messenger

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published.