King Richard (2021)

· Modifikuar · Postuar
King Richard (2021)
8.1/41 votat

King Richard me Titra Shqip

Historia e vërtetë se si Richard Williams shërbeu si trajner për vajzat e tij Venus dhe Serena, të cilat së shpejti do të bëhen dy nga tenistët më legjendar në histori.

Gallery King Richard (2021)

Koment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *