Close

Last Flag Flying

· Updated On · Posted On
Last Flag Flying
6.7/318 votat

Last Flag Flying me Titra Shqip

Tridhjete vite pasi kane sherbyer se bashku ne Vietnam, Leri Sheperd(Dok) bashkohet me miqte e tij te vjeter nga marina, Sal Nealon dhe Reverand Richard Mueller per te varrosur djalin e tij, nje marins i ri qe u vra ne luften ne Irak.

Gallery Last Flag Flying

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published.