Last Night in Soho

· Updated On · Posted On
Last Night in Soho
7.5/385 votat

Last Night in Soho me Titra Shqip

Një vajzë e re, e apasionuar pas dizajnit të modës, në mënyrë misterioze është në gjendje të hyjë në vitet 1960, ku ndeshet me idhullin e saj, një këngëtare verbuese të çuditshme. Por Londra e viteve 1960 nuk është ajo që duket, dhe koha duket se po shpërbëhet me pasoja të dyshimta.

Gallery Last Night in Soho

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *