Last Seen Alive

· Updated On · Posted On
Last Seen Alive
6.3/27 votat

Last Seen Alive me Titra Shqip

Pasi gruaja e Uill Spann-it zhduket papritur në një pikë karburanti, kërkimi i tij i dëshpëruar për ta gjetur e çon atë në një rrugë të errët që e detyron atë të ikë nga autoritetet dhe të marrë ligjin në duart e tij.

Gallery Last Seen Alive

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *