Long Shot

· Updated On · Posted On
Long Shot
6.8/1951 votat

Long Shot me Titra Shqip

Gazetari Fred Flarski bashkohet me dashurinë e tij të fëmijërisë, Sharlot Field, tani një nga gratë më me ndikim në botë. Ndërsa ajo përgatitet të kandidojë për presidencën, Sharlota e punëson Fredin si shkrimtarin e saj dhe këtu fillojnë shkëndijat e dashurisë.

Gallery Long Shot

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *